Focení firemních akcí, plesů, koncertů…

Ačkoliv se specializuji spíše na klasické umělecké fotografování, mám rovněž poměrně dost zkušeností s fotografováním pro firmy a organizace – od fotodokumentace firemních akcí, koncertů nebo plesů až po specializované zakázky typu výroby kalendáře k výročí…

Přestože tyto akce nelze nějak paušalizovat (v případě těchto zakázek výhradně sestavuji kalkulace na míru), obecně lze říci, že u fotodokumentace se snažím především o co nejkvalitnější možné zachycení atmosféry, s důrazem na co možná nejrychlejší dodání výsledných fotografií v základní kvalitě (neupravené fotografie ve většině případů dodávám do druhého dne). Vzhledem k tomu, že všechny fotografie primárně fotím do RAWu, je zde navíc potenciální možnost téměř jakoukoliv fotografii na vyžádání ručně upravit a dodat tak v nejvyšší možné (tedy plně tiskové) kvalitě…

Pokud tedy pořádáte nějakou akci (nebo jste zástupcem firmy/organizace se speciální poptávkou) a chtěli byste mě tam jako fotografa, nejlepší bude, když se mi ozvete (buď e-mailem nebo telefonicky), popíšete mi, o jakou práci by se jednalo a já Vám následně udělám cenovou kalkulaci.

Vybrané reference:

Jsem velmi hrdý na dlouholetou spolupráci se skupinou The Apples – Girls Rock!, kterou jsem fotil na nespočtu koncertů (například i během Silvestrovkého koncertu na Staroměstském náměstí v Praze).

V roce 2015 jsem nafotil kalendář pro Atletický oddíl TJ Sokol Kolín na rok 2016 (byl uveden k výročí 115 let založení oddílu). Kalendář v pdf formátu k nahlédnutí zde.

Rovněž jsem měl tu čest spolupracovat se Zemědělským svazem České republiky, pro který jsem fotografoval Den otevřených dveří v ZOS Šestajovice-Jirny.

Z veřejnoprávního sektoru si velice vážím dlouhodobé spolupráce s Městským úřadem Kolín, konkrétně s Odborem životního prostředí a zemědělství, pro který jsem fotografoval zatím všechny ročníky Výstavy o životním prostředí od roku 2013 včetně (tedy ročníky: 2013, 2014, 2015, 2016 i letošní 2017).

Dále jsem byl oficiálním fotografem prvního ročníku Kolínského Majálesu. Mé fotografie byly (krom novin) uveřejněny i v galeriích na jejich oficiální facebookové stránce.

V regionu jsem dále navázal spolupráci s tradičním projektem Běh na Draka, kdy jsem byl oficiálním fotografem letošního (tedy VII.) ročníku a věřím, že spolupráce bude pokračovat i v dalších letech. Mé fotografie byly použity mimo jiné na jejich oficiálních facebookových stránkách.

V roce 2012 a 2015 jsem spolu s žateckým fotografem Antonínem Svobodou fotografoval na Erotickém festivalu (později přejmenováno na „Erotický veletrh“). Z veletrhů jsem se dále oficiálně účastnil i Svatebního veletrhu v roce 2016 jako jeden z fotografů časopisu „Tvoje Svatba“.

Krom výše zmíněných referencí jsem fotografoval řadu méně významných, ryze regionálních, akcí (maturitní a jiné plesy, koncerty regionálních hudebních uskupení, fotografování hotelových místností pro místní penziony, fotografování náměstí pro potřeby firmy TPCA a mnoho dalšího)…