Focení firemních akcí, plesů, koncertů…

Ačkoliv se specializuji spíše na klasické umělecké fotografování, mám rovněž poměrně dost zkušeností s fotografováním pro firmy a organizace – od fotodokumentace firemních akcí, koncertů nebo plesů až po specializované zakázky typu výroby kalendáře k výročí…

Přestože tyto akce nelze nějak paušalizovat (v případě těchto zakázek výhradně sestavuji kalkulace na míru), obecně lze říci, že u fotodokumentace se snažím především o co nejkvalitnější možné zachycení atmosféry, s důrazem na co možná nejrychlejší dodání výsledných fotografií v základní kvalitě (neupravené fotografie ve většině případů dodávám do druhého dne). Vzhledem k tomu, že všechny fotografie primárně fotím do RAWu, je zde navíc potenciální možnost téměř jakoukoliv fotografii na vyžádání ručně upravit a dodat tak v nejvyšší možné (tedy plně tiskové) kvalitě…

Pokud tedy pořádáte nějakou akci (nebo jste zástupcem firmy/organizace se speciální poptávkou) a chtěli byste mě tam jako fotografa, nejlepší bude, když se mi ozvete (buď e-mailem nebo telefonicky), popíšete mi, o jakou práci by se jednalo a já Vám následně udělám cenovou kalkulaci.

Vybrané reference:

Jsem velmi hrdý na dlouholetou spolupráci se skupinou The Apples – Girls Rock!, kterou jsem fotil na nespočtu koncertů (například i během Silvestrovkého koncertu na Staroměstském náměstí v Praze).

V roce 2015 jsem nafotil kalendář pro Atletický oddíl TJ Sokol Kolín na rok 2016 (byl uveden k výročí 115 let založení oddílu). Kalendář v pdf formátu k nahlédnutí zde.

V roce 2017 jsem měl tu čest vytvořit propagační kalendář pro firmu Malina-Vrše na rok 2018. Kalendář v pdf formátu bude dle smluvních podmínek možné zveřejnit až na konci roku 2018, nicméně přikládám alespoň titulní stránku k nahlédnutí. Rovněž prozatím mohu odkázat na album na mé facebookové stránce, kam jsou fotografie pravidelně každý měsíc doplňovány.

Rovněž jsem měl tu čest spolupracovat se Zemědělským svazem České republiky, pro který jsem fotografoval Den otevřených dveří v ZOS Šestajovice-Jirny.

Z veřejnoprávního sektoru si velice vážím dlouhodobé spolupráce s Městským úřadem Kolín, konkrétně s Odborem životního prostředí a zemědělství, pro který jsem fotografoval zatím všechny ročníky Výstavy o životním prostředí od roku 2013 včetně (tedy ročníky: 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 i letošní 2018).

Dále jsem byl oficiálním fotografem prvního ročníku Kolínského Majálesu. Mé fotografie byly (krom novin) uveřejněny i v galeriích na jejich oficiální facebookové stránce.

V regionu jsem dále navázal spolupráci s tradičním projektem Běh na Draka, kdy jsem byl oficiálním fotografem letošního (tedy VII.) ročníku a věřím, že spolupráce bude pokračovat i v dalších letech. Mé fotografie byly použity mimo jiné na jejich oficiálních facebookových stránkách.

V roce 2012 a 2015 jsem spolu s žateckým fotografem Antonínem Svobodou fotografoval na Erotickém festivalu (později přejmenováno na “Erotický veletrh”). Z veletrhů jsem se dále oficiálně účastnil i Svatebního veletrhu v roce 2016 jako jeden z fotografů časopisu “Tvoje Svatba”.

Krom výše zmíněných referencí jsem fotografoval řadu méně významných, ryze regionálních, akcí (maturitní a jiné plesy, koncerty regionálních hudebních uskupení, fotografování hotelových místností pro místní penziony, fotografování náměstí pro potřeby firmy TPCA a mnoho dalšího)…