Dárkové poukazy (vouchery)

Zaujala Vás má nabídka, nicméně nepřejete si focení pro sebe, ale jako dárek pro své blízké? V takovém případě Vám rád na míru vytvořím poukaz (=voucher), který následně můžete svému blízkému darovat..

Dárkové poukazy lze vystavit na jakýkoliv produkt z nabídky, na kombinaci několika produktů (např. zakázkové focení plus tisk navíc) nebo nejčastěji jen jako formu finančního šeku, který jeho příjemce může využít pro jakékoliv služby v dané ceně. Rovněž je možné k poukazu přidat i vlastní dopis (jeho součástí jsou i ukázkové fotografie, viz níže), do kterého budete moct napsat vlastní přání nebo cokoliv jiného.

Zakoupení voucheru na fotografické služby spolu s originálním dopisem tak představuje elegantní dárek, který nejenže dozajista obdarovanému udělá radost svým obsahem, ale díky kvalitnímu tisku na fineartovém papíru (více informací o kvalitě tisku v patřičné sekci nabídky) i sám o sobě představuje umělecky hodnotný dárek, na který jeho příjemce jen tak nezapomene.

Vzhled voucherů

Poukaz_MUSTR-3000_600pVouchery jsou standardně vytvářeny podle jednotné šablony, do které je napsáno jméno příjemce voucheru a jeho cena (alternativně popis zaplacených služeb, pokud si nepřejete uvádět cenu).. Tištěny jsou na fineartový papír ve formátu A4 (možnost i formátu A3 za příplatek 100 Kč), takže samy o sobě představují kvalitní a krásný dárek.

Vzhled dopisu

Poukaz_Dopis_600pNechcete se spokojit jen s myšlenkou jednoduchého voucheru, a rádi byste obdarovanému přidali i dopis, ve kterém mu napíšete krátké přání, něco osobního nebo cokoliv, co jen budete chtít? Za příplatek 100 Kč je možné k voucheru přidat dopis, vytištěný na formátu A3. Vámi požadovaný text bude umístěn do šablony s mými fotografiemi (laděnými do Glamour stylu) tak, aby působil elegantně, ale zároveň hezky zdůraznil kvalitu a výjimečnost Vašeho dárku (tisk i papír je samozřejmě stejně kvalitní jako u voucheru).


Ceny za výrobu poukazů

Cena poukazu ve formátu A4: ZDARMA

Cena poukazu ve formátu A3: 100,- Kč
Cena dopisu k voucheru (A3): 100,- Kč

Poukaz+dopis ve formátu A3: 150,- Kč (akční cena)


Všechny ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.