Sport & Fitness

V tomto albu se nachází ukázky práce, reprezentující fotografie sportovců vytvořené v ateliéru…

Pro sportovce je jejich nástrojem samotné tělo, a proto jeho rozvojem tráví mnoho času. Často tedy disponují krásnými, štíhlými těly s hezky vypracovanými a vyrýsovanými svaly. Ty jsou jako stvořené pro rozehrání hry světla a stínu, která umožní ještě více zdůraznit přednosti sportem zušlechtěných těl…
Pokud se věnujete nějakému sportu, je velmi pravděpodobné, že budete mít krásné a vypracované tělo, které si přímo říká o umělecké zachycení. Takovéto focení Vám tedy vytvoří nejen nádhernou památku, ale především ideální materiál, kterým se budete moct pochlubit nejen svým známým, ale rovněž i na sociálních sítích. Samozřejmostí je, že takto vytvořené fotografie budou také ideálním dárkem pro partnera nebo rodiče (či ostatní příbuzné), kteří na Vás budou díky takovýmto fotkám ještě více hrdí…Tato galerie obsahuje odkazy na fotografie v plné velikosti!

Pro zobrazení fotografie v plné velikosti jednoduše rozklikněte fotografii a v dolní části rámečku použijte odkaz pojmenovaný “velké rozlišení”