Spolupracuji s …

Canson Infinity Česká Republika

Canson-FINALJsem nesmírně hrdý na blízkou spolupráci s Českým zastoupením firmy Canson Infinity, která je značkou nejkvalitnějších materiálů pro Digital Fine Art & Foto.

Nejenže tisknu výhradně na materiály od této firmy, ale také se mi dostalo té cti stát se jedním z jejich ambasadorů pro území České republiky! To kupříkladu znamená, že pro propagaci jejich výrobků na našem území jsou mimo jiných používány i mé fotografie.

Oficiální stránky Českého zastoupení firmy Canson Infinity:
www.canson-infinity.cz


4inkjet – Your strategic business partner

4inkJETFINALSkvělá firma Ing. Tomáše Huška, nabízející zcela nadstandardní služby v oblasti profesionálního inkoustového tisku, týkající se prodeje, servisu, dodávek spotřebního materiálu i obecného poradenství.
Vděčím jim nejen za drtivou většinu mých znalostí fineartového tisku fotografií, ale také jsou mými výhradními dodavateli spotřebního materiálu.

Bez nadsázky mohu říci, že je to právě Tomáš Hušek, díky kterému mohu svým zákazníkům dlouhodobě nabízet jen ty nejkvalitnější služby v oblasti tisku – bez jeho péče, odborných znalostí i kontaktů bych kupříkladu nikdy neobjevil papíry značky Canson Infinity, ani neměl můj plotr na tisknutí fotografií v tak bezvadném stavu!

Oficiální stránky firmy 4inkjet:
www.4inkjet.cz


Husmen, GO UP!

HusmenFINALDále mě velmi těší spolupráce se zážitkovým serverem Husmen, GO UP! Tento server se totiž snaží zaplnit mezeru na trhu s poukazy tím, že se nejedná o dnes tolik rozšířený slevový server, ale naopak o server, zaměřující se na kvalitu a nevšednost nabízených služeb.

Vize zakladatelů této firmy vytvořit portál, kde si uživatelé budou moci kupovat jen ty nejlepší (a nikoliv nejlevnější) služby mě natolik zaujala, že jsem kývl na spolupráci a stal se tak jejich výhradním dodavatelem služeb v oblasti fotografie a fineartového fotografického tisku.

Oficiální stránky zážitkového serveru Husmen, GO UP!
www.husmen.cz


Foto – Vladimír Černohorský

CVfinalFotograf, který (ač sám o sobě tvrdí, že je pouze “hobby fotografem”) ve svém celkovém přístupu, kreativitě a pečlivosti snadno překoná řadu profesionálů.

Pro jeho vysokou úroveň i bezproblémovou povahu s ním rád spolupracuji zejména na projektech, které vyžadují přítomnost druhého fotografa, jelikož vím, že se na něho i výsledek jeho práce mohu kdykoliv spolehnout.

Oficiální stránky fotografa Vladimíra Černohorského:
www.fotovlce.cz


Seznam obsahuje pouze společnosti a jednotlivce, se kterými spolupracuji pravidelně na oboustranné bázi. Pro seznam organizací, pro které jsem vytvářel fotografie, použijte prosím patřičnou část sekce nabídka.